راهنمای خرید و سفارش پروژه

 

راهنمای خرید و سفارش پروژه :

 

____________________________________________________________________

 

 سایت ISEEE افتخار دارد در خدمت شما دوستان عزیز باشد.

 

در این سایت شما می توانید پروژه هایی الکترونیک و کامپیوتر را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده و تحویل گردد .

 

برای خرید پروژه های آماده سایت یا سفارش پروژه جدید کافیست با ایمیل مدیریت سایت  ( mhp@iseee.ir )  در تماس باشید .

 

بعد از دریافت قیمت می توانید با درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت اقدام به خرید نمایید و در قسمت ثبت فیش بانکی مشخصات را وارد نمایید .

برای پرداخت آنلان کافیست مبلغ مورد نظر را در کادر مربوطه وارد نمایید و گزینه پرداخت را کلیک نمایید تا وارد سامانه پرداخت بانک ملت شوید.

 

نکته :


هنگام استفاده از درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت به پیامهای سیستم توجه نمایید . در پرداخت آنلاین در صورت روی دادن خطا هنگام پرداخت ممکن است مبلغ از حساب شما کم شده و به  حساب سایت واریز نشود . در این موارد سیستم پیام تراکنش نا مشخص را به کار بر اعلام خواهد نمود . در این موارد خریدار باید شماره پیگیری سیستم را به گروه iseee ارسال نماید تا ما مشکل این تراکنش را حل نماییم . 


همچنین می توانید به صورت مستقیم مبلغ پروژه را به یکی از حسابهای مدریت سایت واریز نمایید یا با کارت خود پرداز عضو شتاب مبلغ را به یکی از شماره کارتها واریز نموده و مشخصات فیش واریزی را ثبت نمایید .

 

بعد از ثبت فیش انجام پروژه آغاز خواهد شد .

 

برای پروژه های با مبلغ بالا شرایطی برای پرداخت اعمال خواهد شد تا دوستان عزیز بتوانند مبلغ را در چند مرحله پرداخت نمایند و در جریان روند انجام پروژه باشند .

 

برای راحتی دوستان عزیز مدریت سایت روند انجام تمام پروژه ها را پی گیری خواهد نمود و در مورد پرداخت هزینه نیز مدریت سایت واسطه پرداخت شما و افراد تیم  ISEEE خواهد بود  .بنا بر این دوستان عزیز در روند انجام پروژه فقط با مدیر سایت در ارتباط خواهند بود و نیازی به ارتباط با افراد گروه نخواهد بود .

 

علت انجام این کار تضمین انجام صحیح و به موقع پروژه ها  و اطمینان خاطر شما می باشد .

 

 

 

با آرزوی موفقیت برای ایران و ایرانی


^